понедельник, 11 июля 2011 г.

літня творчість ))))


сумочко-торбочка
-профессор філософського факультету  Кошачого універа ім. кота Бегемота 
 й мій котик Барсік ведуть діскус "Чи є життя на Марсі" 
та мадама з квіточкою з думками "мрій про мене -мрій")






Комментариев нет:

Отправить комментарий