Ляльковий всесвіт пані Тані)))
понедельник, 11 июля 2011 г.
літня творчість ))))
сумочко-торбочка
-профессор філософського факультету Кошачого універа ім. кота Бегемота
й мій котик Барсік ведуть діскус "Чи є життя на Марсі"
та мадама з квіточкою з думками "мрій про мене -мрій")
Комментариев нет:
Отправить комментарий
Следующее
Главная страница
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий